Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827084
Osaline kaugtöö võimalus

Müügikonsultant Pärnu Sillakeskuse kontorisse

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Turundada kvaliteetseid, kõrgelt hinnatuid tooteid ja teenuseid telefoni teel.

  • Sinu ülesandeks on olla hea suhtleja, pakkuda sõbralikku teenindust ning vormistada tellimusi.

Ootused kandidaadile

  • Hea eesti kõnekeele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus;

  • Tulemustele orienteeritus;

  • Suhtlemisjulgus;

  • Soov teha müügitööd;

  • Töö on sobilik ka pensionärile või üliõpilasele.

  • Hubane töökeskond ja väga hea kontori asukoht Pärnu Sillakeskuse kontoris;

  • Mitmekesist ja huvitavat tööd;

  • Võimalus teenida korralikku töötasu (keskmine tunnitasu 4-10 eur);

  • Müügikoolitused ja väljaõpe töö käigus;

  • Võimalik valida tööaega, paindlik graafik.

Lisainfo

  • töökoht asub aadressil Papiniidu 5, Pärnu
  • tööle võib asuda koheselt

Tööpakkumise number
#827084

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem