Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621099

Müügikonsultant Pärnu K-rauta

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle peamisteks tööülesanneteks on klientide professionaalne ja efektiivne teenindamine, kauba
korrashoiu jälgimine, kaupade paigutamine müügisaali, kaupade varustamine hinnainfoga.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on hea suhtlemisoskusega ning tahtega klienti kuulata ja aidata, positiivse ellusuhtumisega, korrektne ja aus ning hea eesti, soovitavalt ka vene keele oskusega.

Omalt poolt pakume: kaasaegset töökeskkonda, väljaõpet ja koolitusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#621099

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem