Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #790458

Müügikonsultant Pärnu K-rauta aiaosakonda

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

Klientide professionaalne ja efektiivne teenindamine;
Kauba korrashoiu jälgimine;
Kaupade paigutamine müügisaali;
Kaupade varustamine hinnainfoga

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on:

Hea suhtlemisoskusega ning tahtega klienti kuulata ja aidata;
Positiivse ellusuhtumisega, korrektne ja aus;
Hea eesti, soovitavalt ka vene keele oskusega

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

Kaasaegset töökeskkonda, väljaõpet ja koolitusi;
Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
Töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes;
Ettevõttesiseseid soodustusi;
Paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#790458

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem