Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126633

Müügikonsultant OTEPÄÄLE

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sa tutvustad klientidele Tele2 teenuseid ja tooteid
  • Sa selgitad välja klientide vajadused ja pakud neile parimat lahendust
  • Sa sõlmid kliendilepinguid
  • Sa oled klientidele toeks ja vajadusel nõustad neid teenuste ja toodete kasutamisel

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Sa tahad pakkuda parimat teenindust
  • Sa oled iseseisev

Lisaks oled Sa positiivse ellusuhtumisega, avatud ja ettevõtlik ning naudid suhtlemist.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti. Töötasu üheks osaks on tulemustasu müügist.

Lisainfo

Seoses peatselt avatava uue müügiesindusega pakume Sulle uut ja põnevat väljakutset. Tule meile tööle!

Tööpakkumise number
#126633