Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294725

Müügikonsultant Narva

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Luutar Laenud- pandimajade liider! Narva esindus pakub müügikonsultant- klienditeenindajale täistööajaga tööd!

Luutar Laenude töökas meeskond ootab just Sind oma töökasse kollektiivi. Kui oled julge, avatud täiesti uueks väljakutseks ja soovid tööd kiiresti arenevas
ettevõttes, siis pane meie poole teele oma CV koos foto ja sooviavaldusega. Lisada võiks ka kaaskirja-miks peaksime valima just sinu! Ainult nii osaled
kandidatuuris!

MÜÜGIKONSULTANT-KLIENDITEENINDAJA

Töö sisuks on klientide igapäevane teenindamine, nõustamine, lepingute sõlmimine, aruannete koostamine, aktiivne müük.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • töökust
  • klientide kõrgtasemelist teenindust
  • rõõmsameelsust
  • õpihimu
  • täpsust
  • pingetaluvust
  • ausust
  • korrektset välimust
  • müügitöö kogemust
  • uutele väljakutsetele avatust

Vajalikuks peame:
  • väga head arvuti kasutamise oskust
  • eesti- vene keeleoskust
  • tasemel suhtlemisoskust
  • kuulamisoskust
  • aktiivsust
  • vajadusel viibida töölähetusel
  • puhtust

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:

- hubast töökeskkonda
- tööd kaasaegses ja arenevas ettevõttes
- meeldivat kollektiivi
- stabiilset tööd

Lisainfo

Töö on mitmekesine ja huvitav, suur arenemisvõimalus, nõutav eesti keele oskus.

Tööpakkumise number
#294725

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2012
Lisainfo palga kohta:
tunnipalk

Tundes oma klientide soove ja vajadusi, saame neile pakkuda sobivaid finantsteenuseid ja seeläbi parandada nende igapäevast elujärge. Nii suudame pidevalt suurendada ettevõtte väärtust ning anda positiivse panuse ühiskonna arengusse.

Pakume professionaalset teenust kodumaisele tarbijaskonnale. Meie ärimudel baseerub suurel kliendibaasil - uute klientide saamine ning olemasolevate hoidmine on võtmetähendusega.

Jõuame oma eesmärkideni läbi tugeva saavutus– ning müügitahte. Peamiseks kasvumootoriks on laenuportfelli suurendamine.

Uusi töötajaid värvates soovime olla esimene valik võimekaimate jaoks.

Soovime olla eeskujuks teistele samal alal tegutsevatele ettevõtetele, olla parimad kõiges mida teeme ja luua äri, mis püsib ning on ühiskonnale vajalik.

Lugupidamisega,

Pandimajade liider!

Vaata rohkem