Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant/ moenõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 627538

Tööpakkumise number

627538

Firma nimi peidetud Müügikonsultant/ moenõustaja

Töö kirjeldus

Tuntud Taani moebränd otsib oma kauplustesse Foorum ja Rocca al Mare keskustes MOENÕUSTAJAT/MÜÜGIKONSULTANTI

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind, kui sul on hea stiilitaju ja armastad moodi. Oled avatud, julge ja rõõmsameelne ning armastad suhtlemist.

Omalt poolt pakume sulle toredaid kolleege, motiveerivat töötasu ning meeldivat töökeskkonda, firmasoodustusi, arendavaid müügi ja brändi koolitusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
13. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
14. november 2019
Brutopalk:
800.00 - 1100.00 €/kuus

Noa Noa on stiilne ja soe tunnustatud Taani rõivabränd, mis sobib nii natuurilt
natuke boheemlaslikule, kui ka kvaliteeti ja iseloomuga kangaid
austavale traditsioonilisemale naisele.