Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670119

MÜÜGIKONSULTANT/ LUKUSSEPP

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lukuproff otsib oma töökasse kollektiivi liituma järgmist tulevast proffi lukumaailmas.

Kelle peamisteks tööülesanneteks on

* võtmete valmistamine võtmetoorikutest, mehaanilisel teel

* klientide oskuslik teenindamine

* lukukaupade, tarvikute müük ja lukukomplektide komplekteerimine

* Viljandi poele uute klientide leidmine ja olemasolevate hoidmine

Ootused kandidaadile

omad head tehnilist taipu

kasuks tuleb teadmised nõrkvoolu süsteemidest

iseseisvat mõtlemist

püsivust

head ja aktiivset suhtlusoskust

tahet õppida ja areneda

Ettevõte pakub

huvitavat ja arendavat tööd

väljaõpet kohapeal oma ala proffidelt

positiivset ja toetavat kollektiivi

kaasata Sind ning Sinu mõtteid ja lahendusi ettevõtte arengus

peale katseaega palgatõus

konkurentsivõimelist töötasu

ametiredelil tõusmise võimalust ettevõttesiseselt

Tööpakkumise number
#670119

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

Lukuproff OÜ alustas tegevust 2012 aasta sügisel, millele eelneb aastete pikkune töökogemus ja hindamatul hulgal teadmisi.
Meil on nüüdseks kaks teeninduspunkti, Viljandis ning ka Pärnus. Pärnu poe avasime 2017 november. Pakume oma klientidele kvaliteetset ja kiiret teenust mis põhineb eelkõige suurel usaldusel.
Meie põhitegevuseks on võtmete valmistamine, autovõtmete valmistamine-kodeerimine, fonosüsteemide paigaldus kortermajadele, ukse-värava automaatika, LUKUABI 24.

Vaata rohkem