Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672417

MÜÜGIKONSULTANT- LIITU HEADS UP TIIMIGA!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: 1300 - 3500 €/kuus
Kuulutus sisestati: 16. oktoober 2020
Kuulutus aegub:13. november 2020

Töö kirjeldus

Töö sobib noorele inimesele, kes soovib teha suure hüppe enesearengus ja elustandardites!

  • Elisa teenuste tutvustamine ning aktiivmüük.
  • Varasem müügikogemus ei ole nõutav, kuna tööga kaasneb põhjalik müügikoolitus.
  • Tänu paindlikule graafikule sobib pakutav töö ka tudengitele.

Ootused kandidaadile

  • Aktiivne noor

  • Ambitsioonikas ja sihikindel

  • Kohusetundlik

  • Suhtlemisaldis

  • Särav ja positiivsusest pakatav

  • Julge pealehakkaja

  • Vene keel on boonuseks

Ettevõte pakub

  • Väga motiveeriv töötasu

  • Paindlikku graafikut

  • Toetavad ja ambitsioonikad kolleegid

  • Väljaõpe, müügitreeningud

  • Põnevaid koolitusi ning vahvaid ühisüritusi

  • Hüppelist enesearengu võimalust

  • Mitmeid lisaboonuseid

Lisainfo

Huvi korral saada oma CV personal(at)headsup.ee või helista +372 59820240

Tööpakkumise number
#672417

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020

Heads Up Eesti OÜ on ettevõte, mis tegeleb finantstoodete pakkumisega
kaubanduskeskustes ja erinevatel üritustel üle Eesti. Seoses ettevõtte kasvuga ootame oma meeskonda uusi müügiinimesi.

Vaata rohkem