Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant-laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547856

Tööpakkumise number

547856

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine, tellimuste vormistamine.
Kaupluse laos kauba (kuni 100 kg) vastuvõtmine ja väljastamine,
inventuurides osalemine.
Müügisaalis mööbli montaaž ja demontaaž,
saali korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise tähtsaimaks eelduseks on Sinu huvi müügitöö vastu.
Samuti on oluline, et oleksid:
* kohusetundlik
* aus
* hea suhtleja
Töökogemuse puudumine mööblivaldkonnas ei ole takistuseks. Valdkonnaspetsiifiliste teadmiste osas võimaldame Sulle kohapealset väljaõpet.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle mitmekülgset huvitavat tööd,
häid töötingimusi,
tööd jooksva graafiku alusel,
sõbralikku ja toetavat meeskonda
ning motiveerivat lisatasustamissüsteemi.
Hindame pikaajalist töösuhet.

Lisainfo

Kasuks tuleb hea arvuti kasutamise oskus ja varasem mööblimontaaž kogemus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2018
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1250 EUR kuus

Rave Mööbel OÜ on 1992 aastal asutatud mööbli tootmis-, jae- ja hulgimüügifirma Eestis. Ettevõttel on 1 jaemüügikauplus ning edukaid koostööpartneried/edasimüüjaid Eestis üle 20. Ettevõtte toodangust 75% eksporditakse Skandinaaviariikidesse. Otsime oma Tallinna kaupluse meeskonda klienditeenindajat/laomeest