Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622889

Müügikonsultant - laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine ja müügitöös osalemine
Tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine.
Kirjadele ja klientide küsimustele vastamine
Kaupluse laos kauba vastuvõtmine ja väljastamine
Kaupluse lao korrashoiu eest hoolitsemine
Inventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise tähtsaimaks eelduseks on Sinu huvi müügitöö vastu.
Samuti on oluline, et oleksid:
* motiveeritud
* entusiastlik ja avatud
* kohusetundlik
* aus
* hea suhtleja

Töökogemuse puudumine mööblivaldkonnas ei ole takistuseks. Valdkonnaspetsiifiliste teadmiste osas võimaldame Sulle kohapealset väljaõpet.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle mitmekülgset huvitavat tööd,
häid töötingimusi,
tööd jooksva graafiku alusel,
sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Palk vastavalt müügitulemustele.
Hindame pikaajalist töösuhet.

Lisainfo

Kasuks tuleb hea arvuti kasutamise oskus ja varasem mööblimontaaž kogemus.

Tööpakkumise number
#622889

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

Rave Mööbel OÜ on 1992 aastal asutatud mööbli tootmis-, jae- ja hulgimüügifirma Eestis. Ettevõttel on 1 jaemüügikauplus ning edukaid koostööpartneried/edasimüüjaid Eestis üle 20. Ettevõtte toodangust 75% eksporditakse Skandinaaviariikidesse. Otsime oma Tallinna kaupluse meeskonda motiveeritud, entusiastlikku ja teotahtelist klienditeenindajat.

Vaata rohkem