Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464980

Tööpakkumise number

464980

Töö kirjeldus

- Klientide konsulteerimine, teenindamine ja kaupade müümine müügiesinduses ja klientide külastamine,
- Uute klientide leidmine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine,
- Klientide andmebaasi haldamine ning pakkumiste tegemine,
- Veebikeskkonna haldamine, tellimuste jälgimine, kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt keskharidus,
- Eelnev töökogemus müügiga seotud ametikohal või soovid väga müügialal tööd teha,
- Täpsus, korrektsus, ausus,
- Võimet iseseisvalt otsustada, tegutseda ja vastutada,
- Väga hea suhtlemis-ja eneseväljandusoskus,
- Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Huvitavat tööd arenevas firmas. Konkurentsivõimelist töötasu, võimalust panustada ettevõtte arengusse, sõbraliku töökeskkonda, arendavat ja iseseisvat mõtlemist võimaldatavat tööd. Omalt poolt pakume täielikku ametialast väljaõpet.

Asukoht:
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
17. märts 2017

Meie firma põhitegevusalaks on külmutusseadmete, suurköögiseadmete, ventilatsiooniseadmete, veefiltrite ning kaubandusseadmete müük, proekteerimine, paigaldus ning hooldus. Otsime oma meeskonda aktiivset ja tulemuslikku suurköögiseadmete müügikonsultanti.