Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #614978

Müügikonsultant - klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ORDI toodete, arvutikaupade ja teenuste müümine
Klientide nõustamine müügisaalis, e-posti ja telefoni teel
Müügiprotsessi haldamine
Müügisalongis kauba väljapanek
Toodete garantiid ja remonti käsitleva klienditeeninduse teostamine

Ootused kandidaadile

Teadmised arvutite riist- ja tarkvarast
Avatus ja tahe klienti teenindada
Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Mitmekülgset tööd
Eneseteostust ja arenguvõimalusi
Sõbralikku kollektiivi
Stabiilset töösuhet

Lisainfo

Ootaksime lühikest motivatsioonikirja ja palgasoovi e-posti aadressile
konkurss(at)ordi.ee.
Lisainfo: tel 6 630 535 Krista Allmets (ärikliendi müügihaldur)

Tööpakkumise number
#614978

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2019
Kuulutus sisestati:
27. august 2019

ORDI AS on arvutikaupu müüv, teenindav ja arvuteid komplekteeriv firma, mis on jätkusuutlikult tegutsenud üle 25 aasta.

Rohkem infot firma kohta leiad www.ordi.eu

Vaata rohkem