Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61934

Müügikonsultant-kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö täpsem kirjeldus:
* aktiivne suhtlemine klientidega (sh venekeelne sektor)
* kliendi soovide ning vajaduste väljaselgitamine
* parima transpordilahenduse pakkumine
* pakkumiste ja tellimuste vormistamine ning haldamine
* ettevõtte esindamine messidel ja kliendiürituste korraldamine
* kliendisuhete loomine ja hoidmine
* koostöö bussijuhtidega
* sõidugraafikute planeerimine
* müügieesmärkide jälgimine ja täitmine

Ootused kandidaadile

* väga hea eesti- ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
* varasem töökogemus teenindusvaldkonnas vähemalt 3 aastat
* väga hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks
* hea analüüsivõime
* hea pingetaluvus
* julgus ja algatusvõime
* hea arvutikasutamise oskus

Müügikonsultant-kliendihaldur on:
* sõbralik
* abivalmis
* kohusetundlik
* positiivne
* enesekindel
* tasakaalukas
* kiire

Ettevõte pakub

* noort ja sõbralikku meeskonda
* meeldivat töökeskkonda
* konkurentsivõimelist töötasu
* huvitavat ja pingelist tööd väga kiiresti kasvavas ja arenevas firmas
* täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#61934