Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #834044
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

MÜÜGIKONSULTANT (kaugtöö)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Turundada kvaliteetseid, kõrgelt hinnatuid tooteid ja teenuseid telefoni teel;

  • Sinu ülesandeks on olla hea suhtleja, pakkuda sõbralikku teenindust ning vormistada tellimusi;

  • NB! Pärast edukat proovipäeva sooritust, mis lõppeb tööle vormistamisega mööduvad esimesed tööpäevad kontoris kohapeal.

Ootused kandidaadile

  • Korrektne eesti keele valdamine, vene keele oskus tuleb kasuks;

  • Kaugtöö puhul on tarvis tugevat töötahet ning head enesedistsipliini;

  • Hea suhtlemisoskus, järjepidevus ja kannatlikkus;

  • Soov teha müügitööd ja olla selles tulemuslik;

  • Vahemaa ei ole takistuseks, töö on sobilik ka liikumispuudega inimestele;

  • Võimalus ja valmisolek proovipäevadeks ja esimesteks tööpäevadeks Tallinna kontoris kohapeal.

  • Töötegemiseks kõik vajaminev on tööandja poolt, koduse interneti puudumine ei ole takistuseks.

  • Projektiga tutvumine ja töö selgeks saamine toimub Tallinnas Mustamäe kontoris Tetrise ärimajas.

  • Saad valida endale sobiva tööaja ja graafiku.

  • Hea võimalus saada kogemus müügis ning õppida erinevaid müügitehnikaid.

  • Keskmine tunnitasu 4-10 eurot.

Lisainfo

Kaugtöö eelduseks on väljaõpe kontoris kohapeal: Tetrise ärimajas Mustamäel

Tööpakkumise number
#834044

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem