Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65585

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • AstraZeneca ravimite tutvustamine oma tööpiirkonnas paiknevatele arstidele ja oma turusegmendi analüüs.
  • Tutvustatavate ravimite tundmine heal tasemel ning koolitustel omandatud teadmiste pidev täiendamine nii ravimite kui ka nendega seotud kasutusvaldkondade osas.
  • Kokku lepitud müügistrateegia ja taktika elluviimine, järgides firmas kehtivat eetikakoodeksit ja müügi- ning turundustavade koodeksist tulenevaid põhimõtteid.

Ootused kandidaadile

  • meditsiiniline või farmaatsiaalane haridus
  • positiivne ellusuhtumine ning soov ja püsivus arendada kliendisuhteid
  • valmidus teisi suunata ning oskus ja soov oma vestluspartnerit mõista
  • kehtivad juhiload ning igapäevaseks kasutamiseks piisav sõiduoskus
  • arvutil töötamise baasteadmised
  • valmisolek reisimiseks
  • väga hea vene keele oskus ja inglise keele oskus suhtlustasandil

  • huvitavat ja hästi eesmärgistatud tööd kõrge organisatsioonikultuuriga töökeskkonnas
  • sõbralikku ja toetavat töökollektiivi
  • motiveerivat palka ja lisapreemiat vastavalt töö tulemustele ja kehtivale premeerimissüsteemile
  • põhjalikku müügi- ja tootekoolitust
  • ametiautot,
  • vajalike töövahendeid (arvuti, mobiiltelefon),
  • elukndlustust,
  • kehakultuuri soodustamist kulude kompenseerimise kaudu vastavalt firmas kehtivatele põhimõtetele

Tööpakkumise number
#65585