Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61878

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügikonsultandi tööülesanneteks on Tele2 teenuste ja toodete tutvustamine klientidele, klientide vajaduste väljaselgitamine ja neile parima lahenduse pakkumine, kliendilepingute sõlmimine ja sisestamine vastavasse programmi ning klientide nõustamine teenuste ja toodete kasutamisel.

Ootused kandidaadile

  • on positiivse ellusuhtumisega
  • on valmis meeskonnatööks
  • on ettevõtlik, avatud ja arenemisvõimeline
  • omab head arvuti kasutamise oskust lõppkasutaja tasemel
  • valdab eesti ja vene keelt ning omab algteadmisi inglise keelest
  • kasuks tuleb on eelnev kogemus müügi- ja/või teenindussfääris
  • oluline on soov teenindada kliente

Pakume huvitavat ja pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti. Töötasu üheks osaks on tulemustasu müügist.

Lisainfo

TÖÖKOHT ASUB JÕHVIS

Tööpakkumise number
#61878