Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178425

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mercedes - Benz, Chrysler Jeep ja Dodge ning Mitsubishi sõiduautode müük Jõhvi esinduse klientidele
Kliendikontakti loomine, kliendiandmebaasi haldamine ja täiendamine
Aktiivne müük

Ootused kandidaadile

eelnev müügialane töökogemus
hea arvuti kasutamise oskus
vähemalt keskhariduse olemasolu
hea koostöö ja suhtlemisoskus
tehniline taiplikkus ja teadmised sõidukitest
väga hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus
eesti ja vene keele ladus valdamine kõnes ja kirjas
B - kat. juhilubade olemasolu
inglise keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja palju uusi väljakutseid
koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#178425