Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137522

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti suurim elektroonika ja kodumasinate kauplustekett "Euronics" võtab tööle täiskohaga müügikonsultandi Jõhvi kauplusesse, kelle ülesandeks on:

* aktiivne osalemine müügimeeskonna töös

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
* siirast soovi teha müügitööd
* huvi elektroonika ja kodumasinate vastu
* aktiivsust
* head suhtlemisoskust
* positiivset ellusuhtumist
* ausust, usaldusväärsust ja lojaalsust
* kohusetundlikkust ja korrektsust
* eesti ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

* vajalikku väljaõpet ja koolitusi
* huvitavat ja mitmekülgset tööd
* arenguvõimalust
* meeldivat töökeskkonda
* sõbralikku töökollektiivi
* võimalust soetada soodsa hinnaga kodutehnikat
* tulemustele orienteeritud konkurentsivõimelist palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#137522

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2008

Tegutseme aastast 1992 ning põhineme sajaprotsendiliselt Eesti kapitalil .Oleme koduelektroonika, IT ning sinna juurde kuuluva turustajad Baltikumi ja Skandinaavia turul. Oma 15 tegevusaasta jooksul oleme rajanud Eestit katva müügi-ja teenindusvõrgu. Tänaseks on meil 22 kauplust ning kogu meie müügipind ulatub 14 000 m²-ni. Ettevõttes töötab üle 300 toreda inimese.

Vaata rohkem