Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52753

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses laieneva töömahuga võtab AS Konsensus-Laomaailm tööle müügikonsultandi.

Sinu tööks on aktiivne müügitöö, s.h. hinnapakkumiste, jooniste ja arvete koostamine ning kliendisuhtlus kõikidel kanalitel.

Ootused kandidaadile

Kui Sa:

  • omad tehnilist taipu ja ruumilist mõtlemist;
  • oled valmis suhtlema eesti, inglise ning vene keeles;
  • oled heal tasemel arvuti lõppkasutaja (soovitavalt ka AutoCad);
  • oled aktiivne ja iseseisev, talud pingelist tööd;

siis sobid ideaalselt meie töökasse kollektiivi.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka vastavalt töötulemustele;
  • arenemisvõimalust;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • koolitust vastavalt vajadusele.

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos kaaskirja ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#52753