Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369154

Tööpakkumise number

369154

Töö kirjeldus

• ettevõtte teenuste tutvustamine uutele ja olemasolevatele klientidele
• kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
• uute klientide leidmine
• müügipakkumiste koostamine
• müügiläbirääkimiste läbiviimine, kliendivisiidid
• klientide poolt kasutatavat teenuste mahu jälgimine ning neile täiendavalt transpordilahenduste ja laoteenuste pakkumine

Nõudmised kandidaadile

• sul on müügitööks vajalikud teadmised ja kogemused (soovitavalt logistikasektoris)
• omad kõrgharidust (soovitavalt logistika alal)
• oled hea suhtlemisoskusega ja oskad lahendada keerulisi olukordi
• oskad iseseisvalt planeerida oma tööaega ja tööülesandeid
• hindad meeskonnatööd ja oled osa meeskonnast
• oskad väga hästi eesti ja inglise keelt
• saad hästi hakkama tavapäraste arvutiprogrammide kasutamisega (sh Power Point)
- sul on B-kategooria autojuhiload

• stabiilset töökeskkonda kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
• sõbralikku ning toetavat kollektiivi
• motiveerivat töötasu
• põnevaid väljakutseid igapäevatöös
• hinnatud kogemusi rahvusvahelises logistikaettevõttes
• vajadusel tööandja transport Tallinnast Itellasse (Loomäe tee 13 Lehmja küla) ja tagasi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2015

Itella Logistics OÜ on Posti Group'i kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti, Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.