Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195238

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

salon+ salongikett otsib oma Haapsalu meeskonda müügikonsultanti, kelle tööülesannete hulka kuuluvad järgmised tegevused:
aktiivne klientide teenindamine,
konsultatiivne teenuste ja juuksehooldusvahendite müük,
salongi tegevuse administreerimine.

Ootused kandidaadile

Heal kandidaadil on:
väga hea suhtlemisoskus,
väga hea teenindusoskus (osavõtlik, viisakas, lahendusi pakkuv ning professionaalne, korrektne, täpne),
väga heal tasemel eesti keel,
heal kõnekeele tasemel vene ja inglise keel
teadmised ja arusaam konsultatiivsest müügist,
soov palju õppida ja areneda ilumaailmas,
aktiivne, positiivne eluhoiak ja avatud mõtlemine.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
kaasaegset töökeskkonda salongis,
õppimis- ja arenemisvõimalusi ilumaailmas (rohkelt iseseisvat õppimist ja koolitusi),
töötulemustest sõltuvat palka (tunnitasu + müügipreemia),
vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Täpsem info pakkumise kohta:
Kristiina Vilt
salon+ salongiketi assistent
kristiina(ät)salonplus.ee

Tööpakkumise number
#195238

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4000 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010
Lisainfo palga kohta:
sõltuvalt tööaja mahust ja müügitulemustest

Salonplus Baltic OÜ haldab Baltikumi suurimat juuksurisalongide ketti salon+, kuhu tänaseks kuulub 20 ilusalongi Eestis. Lisaks tegutsevad salon+ kaubamärgi all salongid Lätis ja Leedus.
salon+ salongikett, millele pandis alus 1993.aastal, on Eestis esindatud Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres, Haapsalus ja Jõhvis. Salongid tegutsevad suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres.
salon+ salongiketti iseloomustab suur tootevalik maailma juhtivatelt juuksehooldusbrändidelt, lai teenustevalik ning väga heal tasemel teenindus.

Vaata rohkem