Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551933

Müügikonsultant Haabersti K-rauta kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 16. august 2018
Kuulutus aegub:10. september 2018

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on klientide professionaalne ja efektiivne teenindamine, kauba korrashoiu jälgimine, kaupade paigutamine müügisaali, kaupade varustamine hinnainfoga.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on hea suhtlemisoskusega ning tahtega klienti kuulata ja aidata, positiivse ellusuhtumisega, korrektne ja aus ning hea eesti, soovitavalt ka vene keele oskusega.

Tööpakkumise number
#551933

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. september 2018
Kuulutus sisestati:
16. august 2018

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem