Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant-disainer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40047

Tööpakkumise number

40047

Töö kirjeldus

*Sisustuslahenduste (mööbel, siseuksed, trepid) müük;
*projekteerimine;
*klientide nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

*Soovitavalt eelnev töökogemus antud valdkonnas (joonestamine,sisekujundus, projekteerimine);
*müügitööks sobivad isiksuseomadused;
*joonestusoskus (soovitavalt joonestusprogramm Plaint Millennium);
*inglise ja vene keele oskus;
*innovaatiliste ideede olemasolu;
*iseseisvus;
*kohuse- ja vastutustunne;
*loomingulisus;
*täpsus, kohusetundlikkus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

*Arengut soodustavat töökeskkonda;
*firmasisest koolitust;
*huvitavat, võimalusterohket, iseseisvat tööd;
*kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid;
*motiveerivat tasu;
*püsivat töösuhet.

Lisainfo

Nõudmistele vastavad kandidaadid võivad oma cv saata ka aadressil gerly.tuisk@cvkeskus.ee, märksõnaga "Müügikonsultant-disainer".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2005

Nordsellers on mööbli, uste ja treppide toomise ning müügiga tegelev eesti ettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda terviklahendusi nõudlikule kliendile.
Tänu kvaliteedile orienteeritud paindlikule tootmisele on meie tehnoloogilised võimalused avarad ning materjalivalik väga lai - ligi 100 erinevat spooni, hulgaliselt väärispuid ja mööbliplaate. Pakume nii modernseid innovatiivseid spoonlahendusi kui ka naturaalsest väärispuidust klassikalisel viisil valmistatud tooteid.
Pideva arengu tagab tihe koostöö sisekujundajate, arhitektide ja ehitajatega ning meie soov leida võimalustest parim.