Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269482

Müügikonsultant autovärvi ja lisamaterjalide kauplusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autovärvide müügiga tegelev ettevõte otsib oma töökasse meeskonda asjaliku müügikonsultanti Tallinnas Kassi 12 asuvasse kauplusesse .
Töö sobib nii naistele kui meestele.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv sellele ametikohale, kui :

  • valdad eesti ja vene keelt suhtlustasandil
  • oled kohtusetundlik ja korrektne
  • valdad arvutit tavakasutaja tasemel
  • sulle meeldib suhelda
Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus müügi ja/või autovärvide alal.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle omalt poolt:

  • stabiilset töökohta
  • toredat meeskoda
  • huvitavat tööd
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#269482