Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735406

Müügikonsultandiks H&M Tallinna poodidesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas oled uueks väljakutseks valmis?
Ootame meiega ühinema avatud meelega inimesi, kes soovivad end proovile panna MÜÜGIKONSULTANDINA (20-30h/nädalas) meie Tallinna poodides.

Ootused kandidaadile

    Meiega liitudes ootame, et:

  • oled vähemalt 18-aastane,
  • oled avatud meelega,
  • naudid kiiret töötempot,
  • oled tööaja suhtes paindlik.

Ettevõte pakub

    Pakume Sulle:

  • tähtajalist töölepingut esialgu kuni detsembri lõpuni;

  • koolitust ja alati abivalmis meeskonda;
  • omatöötajasoodustust (-25%);
  • võimalust kogeda ainulaadset H&Mi kultuuri.

Tööpakkumise number
#735406

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 4.92 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2021

H&M HENNES&MAURITZ AB (H&M) ON ASUTATUD 1947. A ROOTSIS NING SAANUD TASKUKOHASE JA KAASAEGSE KÕRGMOE SÜNONÜÜMIKS. H&M PAKUB LAIA TOODETE VALIKUT NII NAISTELE, MEESTELE, NOORTELE KUI KA LASTELE NING FIRMA RÕIVAKOLLEKTSIOONID ON LOODUD FIRMA ENDA DISAINERITE, MODELLEERIJATE JA OSTJATE POOLT. H&MIL ON ENAM KUI 171 000 TÖÖTAJAT JA ÜLE 4900 KAUPLUSE 71 RIIGIS ÜLE MAAILMA, KAASA ARVATUD FRANTSIISTURGUDEL. ROHKEM INFOT LEIAB AADRESSILT HM.COM.

Vaata rohkem