Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56607

Müügikonsultandid Tallinna ja Põhja-Eesti piirkonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses meeskonna laienemisega otsime oma töökasse kollektiivi müügikonsultante, kelle müügipiirkonnaks on Tallinn ja Põhja-Eesti.

Konsultandi põhilised tööülesanded on:

  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine;
  • olemasolevate klientide ostude monitoorimine;
  • vastavalt kliendi vajadusele parima tooteportfelli pakkumine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus müügi või teeninduse valdkonnas;
  • äriline mõtlemine, avatus uutele lahendustele ja lojaalsus;
  • saavutamisvajadus ja vastutusvõime;
  • võimalus kasutada isiklikku sõiduautot.

  • Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd arenevas osakonnas;
  • erialast koolitust;
  • enesetäiendamis- ja eneseteostusvõimalusi;
  • telefoni- ja autokompensatsiooni;
  • võimalust kujundada ise oma palk.

Lisainfo

Kandideerimisel müügikonsultandi ametikohale palume CV-le lisada kaaskiri.

Tööpakkumise number
#56607

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2005

Oleme 1993. aastal asutatud tööstuskaupadest esmatarbekaupade turundus-, müügi- ja esindusettevõte. Sel aastal moodustasime eraldi osakonna suurtarbijate teenindamiseks. Klienditüüpideks on toitlustus, tööstusettevõtted, avalik sektor jne. Selle osakonna kaubamärgid on Lotus Professional, S.C. Johnson, Mayeri, Lindner, Frieb, Huhtamaki, Papstar, Estiko, Estko jt.

Vaata rohkem