Värsked tööpakkumised

Müügijuht/Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460756

Tööpakkumise number

460756

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- Kliendisuhete aktiivne loomine ja hoidmine
- Kliendi nõustamine kõikidel müügiettappidel
- Hinnapakkumiste koostamine
- Kliendibaasi haldamine ja arendamine
- Koostöölepingute sõlmimine ja kontroll
- Trükituru monitooring ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised Kandidaadile:
- Kõrgharidus
- Eelnev kogemus müügivaldkonnas
- Keelteoskus: eesti ja inglise kõrgtasemel, kasuks tuleb: soome, rootsi, norra
või prantsuse keel. Hindame ka vene keele oskust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Põhipalka ja tulemustasu
- Innovaatilist töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes
- Võimalusi professionaalseks arenguks stabiilses ja edukas ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2017
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2017

Uniprint AS on aastal 1992 asutatud kvaliteettrükistele spetsialiseerunud ettevõte, mis oli üks iseseisvunud Eesti esimestest kommertstrükikoda.

Aastal 2003 alustas tegevust meie tütarettevõte Unipress, millest kujunes Eesti esimene maailmaklassi perioodikatrükikoda. Unipressi põhirõhk on ajakirjade ja suurte eksporttellimuste täitmine. Kasutades Heidelbergi uusimate hulka kuuluvat täisautomaatilist heatset-rullitrükimasinat, suudame pakkuda perioodikatrükki, mis rahuldab ka kõige nõudlikumate klientide vajadused.
Aastal 2014 ühinesid kaks trükikoda üheks ettevõtteks, meie nimeks jäi Uniprint AS.