Värsked tööpakkumised

Müügijuht/osakonnajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210844

Tööpakkumise number

210844

Töö kirjeldus

Müügijuht, kelle ülesandeks on Eesti ja Balti tööjõuturul klientide leidmine ja tööjõu teenuste aktiivse müügi organiseerimine. Turunduse- ja müügistrateegiate väljatöötamine ja tööle rakendamine.

Nõudmised kandidaadile

Müügijuht peab omama:
kogemust ja oskust välja arendada aktiivne müügiorgnistsioon nii Eestis kui Baltikumis
väga head suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
iseseisvust ja julgust teha otsuseid
head eesti, inglise, soome ja vene keele oskust

Kasuks tuleb ehituse, logistika ja tööstuse või mõne muu valdkonna tööjõuturu tundmine.

- Pakume mitmekülgseid väljakutseid dünaamilises rahvusvahelises firmas
- Väljakutsuvat tööd ja nooruslikku meeskonda Barona kontsernis
- Kaasaegseid innovaatilisi töövahendeid
- Koolitusi nii kontserni siselt ja väljaspool firmat
- Töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele

Lisainfo

Infot Barona kontsernist: www.barona.ee www.barona.fi www.baronait.fi www.forenom.fi www.forenom.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2010

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.