Värsked tööpakkumised

Müügijuht/müügiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47189

Tööpakkumise number

47189

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on müüa projekteerijatele ning ehitusettevõtjatele tööstuspõrandate pinnakattelahendusi. Pakume terviklahendusi, milles sisaldub toode, projekteerimine ja konsultatsioon. Tegutsed tihedas koostöös kliendi, töövõtja ja Degussa CC Finland Oy organisatsiooniga ning raporteerid Soome. Tööks vajalik koolitus toimub Soomes ja vajadusel ka mujal Euroopas.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et omad tööga seonduvat tehnilist haridust (ehitusalane vms.) ja müügitöö kogemust. Töökogemus ehitusvaldkonnas ja teadmised pinnakatetest on eeliseks. Oled iseseisev, müügile ja klienditeenindusele orienteeritud ning tahad areneda. Valdad lisaks eesti keelele vene- ja inglise keelt, soome keele oskus tuleb kasuks.

Pakume omalt poolt väljakutseid esitavat ning huvitavat tööd, häid arengu- ja koolitusvõimalusi rahvusvahelises kontsernis, konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2005

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS Eesti kliendiks on DEGUSSA CONSTRUCTION CHEMICALS FINLAND Oy
www.degussa-cc.fi

DEGUSSA CONSTRUCTION CHEMICALS FINLAND Oy (MASTER BUILDERS Oy) kuulub ülemaailmselt tegutsevasse Degussa kontserni aastakäibega ligikaudu 11,4 miljardit Eurot. Kontsern on esindatud 100 riigis ning selles töötab 46 000 inimest. Degussa kontsern on maailma suurim erikemikaalide tootja. Degussa CC Finland Oy toodab epoksiid- ja pinnavärve ning impordib ja müüb betooni omaduste parandamiseks ja kaitseks mõeldud tooteid. Kõige kiiremini arenevaks tootegrupiks on tööstuspõrandate pinnakatted, millest tuntuimad tooted on Epirex, Uredur ja Mastertop.