Värsked tööpakkumised

Müügijuht (WICONA)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399166

Tööpakkumise number

399166

Töö kirjeldus

Müügijuht on motiveeriv, innovaatiline ja kasumile orienteeritud esindaja, kelle ülesandeks on tutvustada Wicona kaubamärgi all pakutavaid lahendusi ja aidata projekteerijaid Wicona lahenduste rakendamisel. Igapäevaselt teed koostööd arhitektide, ehitusfirmade, peatöövõtjate, projekteerijate, kinnisvaraarendajate ja investoritega.

Sa külastad olemasolevaid kliente ja lood uusi kliendisuhteid, et tagada edukas projektimüük. Vastutad müügi planeerimise, eelarve koostamise, tehtud müügiplaani elluviimise, esitluste, seminaride ja teiste müügitööga kaasnevate ürituste korraldamise eest.

Töötad Tallinnas ja külastad meie kliente kõikjal Baltimaades. Ühena meie võtmeisikutest allud Sapa Baltimaade juhile ning teed koostööd meie tehniliste ekspertide, projektimüügi-, inseneriteenuste- ja tarnespetsialistidega.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et energilise, dünaamilise ja aktiivse töötajana oled müügile suunatud, uutele ideedele avatud, loominguline ning järjekindel.

Sul on head läbirääkimis- ja esitlusoskused ning oled saavutanud edu projektimüügis ja/või tootejuhina. Alumiiniumprofiilide tundmine annab töös eelise.

Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles. Vene keele oskus on eeliseks. Sa oled kogenud MS Office kasutaja ning oskad kasutada AutoCADi. Kehtiv juhiluba on samuti vajalik.

Pakume Sulle väljakutseid dünaamilises kvaliteedile orienteeritud rahvusvahelises firmas. Loomulikult ka töötulemustest sõltuvat väärilist tasu ja ametiautot.

Lisainfo

Oled huvitatud? Helista Mercuri Urvalisse (konsultant Tarmo Müürsepp, telefon 667 1520).
Soovid kandideerida? Saada oma ingliskeelne CV ning avaldus koos palgasooviga ja märgusõnaga ”Sapa” hiljemalt 01.11.2015. Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2015
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2015

Sapa Building Systems AB on Põhja- ja Baltimaade alumiiniiumist ehitussüsteemide turuliider. Firma aastakäive on 55 miljonit eurot ning me anname tööd 120 inimesele.
Wicona brändi nime all pakume ustele, akendele, fassaadidele, liugustele ja päikesekatetele alumiiniumist kõrgekvaliteedilisi lahendusi. Sapa Building Systems AB kuulub 4.8 miljardi euro suuruse aastakäibega SAPA kontserni, mis alumiiniumlahenduste globaalse turuliidrina annab rohkem kui 40 riigis tööd 23 000 inimesele.
Lisainfo saamiseks külastage www.wicona.com.

Tegevust laiendades otsime kogenud ja aktiivset müügijuhti (WICONA).