Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #698306
Kaugtöö võimalus

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Võrumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Turundusjuhi töö põhieesmärgiks on olemasoleva kliendibaasi hoidmine ning uute turgude / klientide leidmine ning teenindamine, garanteerimaks tellimuste mahu aastaseks vastavalt tehase tootmisvõimsusele.
  • teenindab olemasolevat kliendibaasi
  • uute tellijate / turgude leidmine
  • pakkumiste koostamine, päringutele vastamine, probleemidele lahenduse leidmine
  • transpordi ja laadimiste korraldamine, dokumentide vormistamine

  • tellimuste andmebaasi (laoprogramm) pidev kasutamine ja uuendamine
  • osalemine uute toodete väljatöötamisel
  • Vajadusel valmistama ja muutma toodete kasutusjuhendeid kasutades selleks olemasolevaid programme

Ootused kandidaadile

  • Töötaja omab kõrgharidust, kesk-eriharidust
  • Töötaja omab  töökogemust puittoodete valdkonnas

Töötaja valdab:

  • eesti keel, väga hea
  • inglise keel, hea / väga hea
  • saksa keel, hea/rahuldav
  • Töötaja omab levinud kontoritarkvara ja laoprogrammi kasutamise oskust

Töötaja elukoht on Võru maakonnas, Lõuna-Eestis

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd

  • sõbralikku töökollektiivi

  • osalist töötamise võimalust kodukontoris

  • müügitöö väljaõpet

  • täiskoormusega tööd

  • osalist sõiduhüvitist

Tööpakkumise number
#698306
Müügijuht