Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162998

Tööpakkumise number

162998

Töö kirjeldus

Sinu eesmärgiks on arendada suhteid ning pakkuda erinevaid tooteid/teenuseid Seesami klientidele ning koostööpartneritele.
Peamiseks tööülesandeks saab olema uue büroo müügimeeskonna loomine, arendamine ja neile eesmärkide seadmine. Müügijuht planeerib tegevusi vastavalt ettevõtte strateegiale ning piirkonna eelarvele. Ootame Sinult olemasolevate klientide kiiret ja kvaliteetset teenindamist ning uute klientide leidmist, samuti koostööpartnerite võrgustiku loomist ja arendamist.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult positiivset hoiakut, algatusvõimet, kohusetundlikust ja teeninduslikku mõtteviisi. Oled edukas kui omad teadmisi ja /või kogemusi inimeste arendamisest, koolitamisest ning oled võimeline esindama ja kehtestama end professionaalses äriseltskonnas. Kasuks tuleb kui omad eelnevat töökogemust müügi- või teenindusvaldkonnas. Eeldame, et oled väga hea suulise ja kirjaliku suhtlemisoskusega, valdad väga heal tasemel eesti keelt ning vene ja/ või inglise keelt suhtlustasandil ning omad autojuhilubasid.
Meie müügijuhid töötavad efektiivselt nii iseseisvalt kui ka entusiastliku meeskonna liikmena- ootame sama Sinult.

Sul on võimalus rakendada oma parimaid ideid, tehes mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume põhjalikku kindlustusalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, toetavat meeskonda ning konkurentsivõimelist ja tulemustest sõltuvat töötasu. Kuna tegemist on uue loodava ametikohaga, siis on Sul võimalus teha ettepanekuid oma töö korralduse ja efektiivsuse osas.
Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.

Lisainfo

Kandideerimisel palun lisada kaaskiri.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2008
Kuulutus sisestati:
29. august 2008

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui ka äriklientidele.
Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus.
Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtivasse finantsgruppi OP Bank Group`i kuuluv Pohjola Group. Seesam on 13%-se turuosaga suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.