Värsked tööpakkumised

Müügijuht (välisturud)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181442

Tööpakkumise number

181442

Töö kirjeldus

Tööülesanded
# Ehitusobjektide otsimine ja leidmine Skandinaaviast, Baltimaadest ja Eestist
# Potentsiaalsete klientidega kontakti loomine ning Lasbet AS’i poolt pakutava tootevaliku tutvustamine
# Tellimuste täitmise jälgimine
# Hinnapäringutele vastamine

Nõudmised kandidaadile

# Eelnev töökogemus ehitusvaldkonnas või ehitusmaterjalide müügi alal ehitusettevõtetele
# Hea eesti ja inglise keele oskus
# Vene keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb soome keele oskus
# Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus. Kõrge stressitaluvus
# Täpsus, korrektsus
# Juhilubade ja isikliku sõiduauto omamine

Pakume tööd pikaajaliste traditsioonidega, stabiilses ja edukas ettevõttes, töötulemustest sõltuvat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2009
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2009

M-Partner Personaliotsingu kliendiks on AS Lasbet. AS Lasbet on erakapitalile tuginev aktsiaselts, mis on moodustatud 1956. aastal tegevust alustanud Tallinna Raudbetoontoodete Tehase baasil. Kogu tegutsemisaja kestel on ettevõte olnud üks suuremaid raudbetoonkonstruktsioonide tootjaid Eestis. AS Lasbet missiooniks on varustada nii suurehitiste kui ka väikeelamute ehitajaid vajalike ehitusdetailidega. Mitmekesine tootevalik, pikaajalised kogemused ja praktiliselt piiramatud tootmisvõimsused võimaldavad tagada klientide heaolu ning kaasa aidata püsivate ja kvaliteetsete ehitiste rajamisele.