Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178022

Müügijuht (välisturud)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded
# Ehitusobjektide otsimine ja leidmine Skandinaaviast, Baltimaadest ja Eestist
# Potentsiaalsete klientidega kontakti loomine ning Lasbet AS’i poolt pakutava tootevaliku tutvustamine
# Tellimuste täitmise jälgimine
# Hinnapäringutele vastamine

Ootused kandidaadile

# Eelnev töökogemus ehitusvaldkonnas või ehitusmaterjalide müügi alal ehitusettevõtetele
# Hea eesti ja inglise keele oskus
# Vene keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb soome keele oskus
# Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus. Kõrge stressitaluvus
# Täpsus, korrektsus
# Juhilubade ja isikliku sõiduauto omamine

Pakume tööd pikaajaliste traditsioonidega, stabiilses ja edukas ettevõttes, töötulemustest sõltuvat tasu

Tööpakkumise number
#178022