Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677680

Müügijuht välisturgudele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Truck Center International otsib oma meeskonda ambitsioonikat müügijuhti ekspordi suunal.

Ametikohast:

  • Aktiivne müük ja uute kliendisuhete loomine
  • Kliendibaasi haldus ja pidev analüüs
  • Müügiaruandlus ja turuülevaate koostamine
  • Osalemine turundus- ja müügistrateegia tegevustel
  • Klientide informeerimine uutest toodetest ja eripakkumistest.

Ootused kandidaadile

  • Omad varasemat ekspordimüügi kogemust auto- või tehnikavaldkonnas

  • Soovid saavutada parimaid tulemusi ja tegutsed aktiivselt

  • Oled valmis välislähetusteks

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus. Kasuks tuleb mõne muu võõrkeele oskus

  • Positiivne ellusuhtumine ja võimekus töötada nii üksi, kui ka meeskonnas

  • Omad B-kategooria juhiluba.

Pakume väärt tulemustele ka väärilist tasu kuni 5000€ bruto. Kuupalk koosneb põhipalgast ja preemiast, mis sõltub püstitatud eesmärkide saavutamisest.

Ettevõtte kontor asub Tallinnas, Lasnamäe linnaosas. Kui pakkumine sind kõnetab, siis saada enda CV ja motivatsioonikiri aadressil: personal(at)truckcenter.ee

Lisainfo

Ennem kandideerimist palun tutvuge tööpakkumisega!

Tööpakkumise number
#677680

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 5000 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
27. november 2020

Truck Center International OÜ on Euroopa suurimaid veoautode, busside ja haagiste, taastatud pidurisadulate tootja. Meie põhisuunaks on kõrgkvaliteetsete pidurasadulate tootmine ja teiste piduritoodete müük välisturgudele. Omame märkimismäärset kliendibaasi, kuid alati on ruumi uutele.

Vaata rohkem