Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91822

Müügijuht Ungari suunale

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Ungari keele oskusega aktiivset suhtlejat

Müügijuhi ülesanneteks on:
* uute klientide otsimine
* klientide andmebaasi koostamine ja haldamine
* olemasolevate klientidega meeldivate suhete hoidmine
* hinnapakkumiste tegemine
* tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine
* koostöö logistikute ning ekspedeerijatega

Ootused kandidaadile

Healt kandidaadilt eeldame
* Ungari keele oskust vähemalt suhtlustasandil
* initsiatiivikust ja vastutustunnet
* kiiret kohanemis- ja õppimisvõimet
* arvutioskusi tavakasutaja tasemel

* huvitavat, mitmekesist ning väljakutseid esitavat tööd nooruslikus ning sõbralikus kollektiivis
* kaasaegset töökeskkonda
* motiveerivat palgasüsteemi ning karjäärivõimalusi
* palju võõrkeelepraktikat

Tööpakkumise number
#91822

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2007

Allando Trailways on üle viieteistkümne aasta tegutsenud rahvusvahelise autotranspordiga tegelev firma. Pikaajalise tegevuse tulemusena oleme enda jaoks kindlustanud püsivad ja usaldusväärsed kliendi- ja partnerlussuhted nii Eestis, Skandinaavias kui ka muudes Euroopa riikides.

Vaata rohkem