Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605906

Müügijuht tule ehita POLTIs oma tiim

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Plaanime avada 5. augustil Tartus filiaali seoses Tartusse laienemisega. Avame kontori. Värbame 2 müügiuhti kelle ülesandeks on ehitada oma müügitiimid. Nõudlus Lõuna-Eestis on ääretult kõrge. Noortele müügijuhtidele on ette nähtud põhjalik väljaõpe. Otsime inimesi, kes tahavad arenada läbi teiste õpetamise ja eeskujuks olemise.

  • Müügitiimi haldamine, hoidmine, arendamine
  • Müügikohtumistel käimine koos müügiesindajatega (Field days)
  • Müügiesindajate juhendamine
  • Koosolekute läbiviimine
  • Töötajate motiveerimine

Ootused kandidaadile

  • Sa oled hea õppija
  • Sa oled initsiatiivikas klientide ja töötajatega suhtlemisel
  • Sa oled julge ja tahtejõuline
  • Sa tahad end arendada müügitöös ja juhtimises
  • Sa oled positiivne ja särav
  • Sa oled hea suhtleja
  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

  • Väga head müügi- ja juhtimisalast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus
  • Organiseeritud kliendikohtumisi
  • Häid ja innovatiivseid tooteid, mida vajaks ja kasutaks iga inimene või ettevõte
  • Lisaks pakume head motivatsioonipaketti
  • Eneseteostusvõimalusi rahvusvahelises firmas
  • Edukale ja ambitsioonikale juhile pakume võimalust saada müügidirektoriks.
  • Värbame 2 juhti ehk siis sellele kohale on ainult 2 vaba kohta.

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem otsemüügi kogemus.

Tööpakkumise number
#605906