Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61285

MÜÜGIJUHT (töökoht Tartumaal)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi tööülesanneteks on:

  • müügistrateegiate arendamine
  • pakutavate toodete ja teenuste müük
  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • müügipakkumiste koostamine
  • kliendilepingute sõlmimine
  • messidel osalemine

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöökogemus
  • hea suhtlemisoskus
  • otsustus- ja vastutusvõime
  • hea vene keele oskus, inglise keel suhtlustasemel
  • autojuhiload

Reola Gaas pakub oma uuele meeskonnaliikmele kaasaegseid töötingimusi ja arenguvõimalust, ametiautot ja väliskoolitust.

Lisainfo

Konkursist osavõtuks palume esitada sooviavaldus ja CV.

Tööpakkumise number
#61285

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2006
Kuulutus sisestati:
1. märts 2006

CVKeskus.ee klient

Fontese kliendiks on AS Reola Gaas.

Reola Gaas on vedelgaasi müügi turuliider Eestis ja kuulub Neste Oil kontserni. Lisaks vedelgaasi (ballooni-, mahuti- ja autogaas) müügile tegeleb ettevõte vedelgaasi etteandmisseadmete müügi, rendi ja hooldusega. Reola Gaasi sõbralikus meeskonnas töötab 29 inimest. Reola Gaasi kontor asub Tartumaal, 15 km Tartust. Lisainfo internetis: www.reolagaas.ee

Vaata rohkem