Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198173

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht asub aadressil Ülikooli tn, TARTUS.

Töö sisuks on:

  • eraklientide müügimeeskonna komplekteerimine (tööaeg kell 17.00-21.00)
  • telefonimüüjate toetamine stardiperioodil
  • kontori töö organiseerimine ja teotahtelise õhkkonna loomine
  • müügitulemuste tagamine
  • igapäevane aruandlus
`osalemine müügitöös

Ootused kandidaadile

  • Suurepärane inimestega suhtlemise oskus
  • Hea organiseerimisvõime
  • Väga hea eesti kõnekeele valdamine
  • Valmidus edu nimel pingutada (positiivne auahnus)
  • Kasuks tuleb eelnev kokkupuude müügitöö ja/või juhtimisega

Ettevõte pakub

  • Mõnusat töökeskkonda
  • Müügikoolitust
  • Motiveerivat palgasüsteemi (põhipalka ja korralikku tulemustasu)
  • Tööaega kella 17:00 kuni 21:00

Tööpakkumise number
#198173

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
25. mai 2010

kes teenindab Eesti juhtivaid kirjastusi, finantsasutusi ja telekommunikatsiooni teenuse pakkujaid.

Vaata rohkem

Müügijuht