Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826716

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personaliotsingu teenuste tutvustamine ja nõuandlik aktiivne müük (telefonikõned, kohtumised);
  • soovi korral TeamCreatori turundusteemadega tegelemine.

Ootused kandidaadile

  • sulle meeldib teha aktiivset nõuandlikku müüki ja seejuures innustab Sind võimalus enda tööga ettevõtteid aidata;
  • oled proaktiivne, sihikindel ja omad kogemust aktiivses müügis;
  • oled enda arengus jõudnud sinnamaale, kus tead täpselt, milline töö Sul silmad särama võtab, võtad tagasilööke õppetundidena ning oled õppinud enesemotivatsiooni kõrgel hoidma;
  • oled teadlik enda väärtustest ja põhimõtetest ning need pole Sinu jaoks vaid sõnad;
  • suhtled nii eesti, kui inglise keeles (suuliselt ja kirjalikult).

Kasuks tulevad vene keele oskus ning kogemus sotsiaalmeedia haldamisel.

  • töötada kas osalise- või täisajaga- täpselt nii nagu ise soovid. Arvestama peab vaid, et tööd saab teha E-R vahemikus 8-18;

  • teha südamelähedast tööd ja end selles üles töötada;

  • hubast töökeskkonda ja sõbralikke, toetavaid kolleege;

  • olla enda töös iseseisev ja vastutav;

  • areneda ja saada kogemusi nii müügi-, kui ka värbamise maailmas;

  • olla ja tunda end võrdväärse partnerina nii TeamCreatori, kui ka klientide jaoks;

  • hoolitseda enda keha ja vaimu eest, kasutades selleks spordikompensatsiooni;

  • saada palka, mis on võrde Sinu panustamisele;

  • osaleda ettevõtte arendamises.

Tööpakkumise number
#826716

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Müügijuht