Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341963

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime suurendada omatoodangu (autode lisavarustuse) müügi osatähtsust välisturgudel. Selleks vajame oma meeskonda strateegilist müügijuhti, kes aitab meil kasvatada müügimahtusid olemasolevate klientide juures ning veenda uusi kliente otsustama meie kasuks.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • on kõrgharidusega;
  • on hea suhtleja;
  • valdab inglise keelt kõnes ja kirjas;
  • on avatud mõtlemisega;
  • on julge, visa, innovaatiline ja iseseisev;
  • saab viibida välislähetustes.
Kasuks tuleb:
  • müügitöö kogemus rahvusvaheliste klientidega;
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes;
  • vene keele oskus teise võõrkeelena.

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd.
  • Tegutsemisvabadust oma tegevusvaldkonnas.
  • Heade ja uute ideede elluviimiseks toetavat meeskonda.
  • Võimalust oma maailmatunnetust laiendada läbi reiside.
  • Kaasaegseid ja mugavaid töötingimusi.
  • Tulemustasul põhinevat head motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Ootame lisaks CV-le ka ametikohale sobivust ja motiveeritust kinnitavat kaaskirja.

Tööpakkumise number
#341963

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2014
Kuulutus sisestati:
9. mai 2014

METEC grupp on Lõuna-Eesti suurim metallitööstus, mis tegutseb alates 1992.aastast. Valmistame omatoodanguna autode lisavarutust ja pakume tootmisteenuseid meditsiinitehnika ning autotööstuse valdkonnas. Ettevõtte müügikäive on ca 20 miljonit eurot, millest eksport moodustab 90%. Meil töötab ligi 300 inimest. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001 nõuetele.

Vaata rohkem

Müügijuht