Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652124

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sa töötad aktiivselt selle nimel, et hoida ja edendada kliendisuhtlust

  • Vastutad meie müügimeeskonna töö eest ning aitad ühiseid eesmärke saavutada

  • Sa sead ja jälgid meeskonna tulemusi ning panustad iga meeskonnaliikme arengusse

Nõudmised kandidaadile

  • Sul on varasem kogemus müügimeeskonna juhtimises

  • Sul on kõrge tööeetika ja oled korrektne oma töös

  • Sa ei karda läbirääkimisi ja suudad läheneda loovalt oma tööülesannetele

  • Oled positiivse suhtumisega, taiplik ja aktiivne

Eesti Metsameister OÜ-s ei hakka sul kunagi igav! Töö on mitmekesine, põnev ja täis väljakutseid. Panustame iga meeskonnaliikme arengusse, läbi põhjaliku väljaõppe ja praktiliste täiendkoolituste. Pakume suurepäraseid karjäärivõimalusi ja väga motiveerivat töötasu heade töötulemuste eest. Et saada edukaks, anna endale võimalus õppida oma ala parimatelt!

Tööpakkumise number
#652124

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
29. mai 2020

Värbamisagentuur Talenthub on pühendunud sellele, et leida Sulle talent, keda otsid. Läheneme Sulle personaalselt, paindlikult ja professionaalselt, pakkudes tulemusitoovaid rätseplahendusi!

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügijuht