Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25851

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • AS Olerex turuosa suurendamine
  • uute klientide leidmine
  • kliendilepingute sõlmimine
  • klientidega suhtlemine, s.h. probleemsete klientide haldamine

Ootused kandidaadile

  • suhtlemisoskus
  • aktiivsus
  • auto kasutamise võimalus
  • eesti ja vene keele valdamine kõnes/kirjas
  • kohusetundlikkus
  • soovitavalt kõrgharidus
  • eelnev müügitöö kogemus

  • konkurentsivõimelist palka ja tulemustele orienteeritud lisatasusüsteemi
  • nooruslikku kollektiivi
  • meeldivat töökeskkonda
  • vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#25851

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2003

AS Olerex on kütuste ja õlide müügiga tegelev ettevõtte, mis tegutseb nii jae kui hulgimüüjana alates 1994. aastast. Tanklaketti kuulub 20 tanklat, ettevõttes töötab üle Eesti 130 inimest.

Vaata rohkem

Müügijuht