Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187267

Tööpakkumise number

187267

Töö kirjeldus

Otsime aktiivset, initsiatiivikat ja kohusetundlikku müügimeest Tartu ja Lõuna- Eesti piirkonda.
Põhiülesanneteks on suhtlemine mööblitootjatega ja nende koolitamine ja nõustamine meie sortimendi ulatuses, klientide teavitamie uutest toodetest , hinnapakkumiste koostamine, aktiivne müük. Oluline on hea suhtlemisoskus, paindlikkus ja huvi kliendi vajaduste vastu, aktiivne eluhoiak, kursis olemine uute toodetega turul ja konkurentide töödega.

Nõudmised kandidaadile

Ootame nooremapoolset, piisava müügitöö - ja projektijuhtimiskogemusega meest, kes oleks huvitatud põnevast tööst, klientidega suhtlemisest, müügitööst, enesetäiendamisest väga laia sortimendiga firmas.
Kasuks tuleb eelnev kogemus ja teadmised mööbli, lükandsüsteemide ja furnituuri valdkonnas, samuti praktilised töömehe oskused.

Meie omalt poolt pakume täiendkoolitusi ja infot uute toodete kohta. Samuti pakume huvitavat rutiinivaba tööd, ametiautot ja telefoni , töökohta koos arvuti ja printeriga, konkurentsivõimelist, tulemustest lähtuvat töötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
25. november 2009

AS Mööblifurnituur on asutatud 1994. aastal Tartus. Firma peakontor ja keskladu asuvad Reolas, mõni kilomeeter Tartu linnast. AS Mööblifurnituur tegeleb mööbli ja sisustustarvikute maaletoomise ning jae- ja hulgimüügiga Eestis, Lätis ja Leedus. Firma omab esindusi Tartus, Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, ja Narvas.
Oleme saksa furnituurifirma Häfele esindaja Eestis, samuti paljude itaalia firmade nagu Camar, Italiana Ferramenta, Vibo, Salice esindaja.