Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62056

Tööpakkumise number

62056

Töö kirjeldus

Bürootarbed ja tehnikakaubad.
Pakume tööd aktiivsele müügijuhile, kelle töö sisaldab esialgu nii müügisekretäri ülesandeid kui müügi arendustegevust (perspektiivis võimalik kaasata eraldi inimene müügisekretäri tööle). Kasuks tuleb võime tegeleda ka uute projektidega n.ö tootjast tarbijani.

Nõudmised kandidaadile

Müügijuhi peamised tööülesanded:

  • tellimuste vastuvõtmine, töötlemine ja komplekteerimine;
  • klientide teenindamine ja müügiprotsessi läbiviimine müügiesinduses;
  • vajadusel müügitegevuse läbiviimine klientide juures;
  • hanketellimuste koostamine, suhtlemine hankijatega;
  • sissetulevate ostuarvete sisestamine arvutisse;
  • kauba vastuvõtmine ja väljastamine;
  • kauba eksponeerimine müügiesinduses;
  • firma tegevusega seotud asjaajamine;
  • ametialase kirjavahetuse pidamine, vajadusel probleemide lahendamine;
  • müügipakkumiste koostamine;
  • abi turunduskampaaniate läbiviimisel;
  • müügialane arendustöö

Vajalikud oskused ja omadused:

  • aktiivsus ja algatusvõime;
  • tulemustele orienteeritus;
  • sihikindlus ja täpsus;
  • vastutus- ja otsustusvõime;
  • võime iseseisvalt töötada;
  • hea suhtlemisoskus;
  • ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus;
  • hea arvuti kasutamise oskus;
  • inglise keele oskus vähemalt algtasemel (soov. kesktasemel)
  • B-kat juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

  • Suurt eneseteostuse võimalust
  • Häid töötingimusi
  • Sõbraliku õhkkonna
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Võimetele vastavat töötasu

Lisainfo

Kandideerijate CV-d ootame 17.märtsini 2006, palume lisada ka oma palgasoov.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. märts 2006
Kuulutus sisestati:
10. märts 2006

Kaviko Kaubanduse OÜ tegeleb alates 1995. aastast bürootarvete müügiga (ettevõtete varustamine). Teise suunana tegeleme alkomeetrite müügi ja hooldusteenuse pakkumisega.