Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166989

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Auto24.ee teenuste müük autondusega tegelevatele firmadele, meediaagentuuridele ning teistele reklaamiklientidele
- Uute klientide leidmine läbi aktiivse müügitöö
- Olemasolevatele klientidele lisateenuste pakkumine
- Müügistrateegia ja turundusstrateegia väljatöötamine ja elluviimine
- Klientide vajaduste selgitamine ja nende põhjal uute toodete väljaarendamises osalemine

Ootused kandidaadile

- Aktiivse müügi kogemus
- Ettevõtlikkus
- Hea suhtlemisoskus
- Väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasemel
- Hea arvuti ning interneti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka
- Sõbralikku töökeskkonda
- Head tööd stabiilselt kasvavas sektoris praegusel keerulisel ajal

Tööpakkumise number
#166989

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2008
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2008
Lisainfo palga kohta:
palk koosneb põhipalgast ja motiveerivast tulemustest sõltuvast lisatasust

Ettevõte kuulub Põhjamaade suurimasse meediakontserni SanomaWSOY, mis tegutseb 20 riigis ja kus töötab 15 000 inimest. OÜ Autoportaal tegeleb autofirmadele infosüsteemide ja portaali auto24.ee arendamisega. Auto24.ee on üks Eesti populaarsemaid veebilehti, mida nädalas kasutab 185 000 inimest. OÜ Autoportaal loodud tarkvara kasutab enamus Eesti suurematest automüügifirmadest. Firma arengu tõttu otsime uusi motiveeritud töötajaid.

Vaata rohkem

Müügijuht