Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100301

Tööpakkumise number

100301

Töö kirjeldus

Sõidukite keretööde kalkulatsioonide koostamine, töötava keretööde -ja värvimisega tegeleva töökoja juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt algatusvõimet,head arvuti kasutamise oskust,eesti ja vene keele oskust .Kasuks tuleb eelnev tehniline haridus, müügitöö kogemus, kohusetundlikkus ja täpsus, õppimisvõime, organiseerimisvõime ja oskus inimestega suhelda .

Pakume meeldivat kollektiivi , töö väärilist palka, kaasaegseid töötingimusi.Võimalus teha mitmekülgset tööd ning kindlat ja stabiilset töökohta

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
20. märts 2007
Brutopalk:
Alates 13000 EEK kuus

OÜ Atlante on asutatud 2003 a. Oü Atlante põhitegevuseks on sõidukite ost,-müük,rent ja-remont.