Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436355

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on B2B ärikingituste projektid, müügistrateegia ja -kampaaniate väljatöötamine, müügiesindajate ja müügitöö koordineerimine, osalemine tootearenduses, eksport.

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus, müügitöö kogemus, B-kategooria juhiload, aktiivsus, hea suhtlemisoskus, ausus.

Töötingimused on paindlikud, töö võimalik nii Tartus kui Tallinnas. Töötasu koosneb põhipalgast ja tulemustasust.

Tööpakkumise number
#436355

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2016
Kuulutus sisestati:
16. august 2016

Artisan Honey OÜ on juhtiv kvaliteetmee turustaja Eestis. Põhilised tegevussuunad on B2B personaliseeritud ärikingituste projektid, kontorite ja kohvikute, suveniiri ja gurmeetooteid müüvate kaupluste varustamine erinevate meetoodetega, meetoodete eksport.

Vaata rohkem

Müügijuht