Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21859

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendihaldus, pesuvahetuse logistika, uute klientide leidmine.

Ootused kandidaadile

Võtame tööle kuni 35 aastase naise.
Hea arvutioskus, inglise- ja vene keele oskus, isikliku auto olemasolu, eelnev müügitöö kogemus.
Tööoskus meeskonnas ja üksiktegutsejana.
Hea rutiini- ja stressitaluvus.

Ettevõte pakub

Tehtud tööle väärilist tasu.

Tööpakkumise number
#21859

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
27. mai 2003

CVKeskus.ee klient

Pesu pesemine ja rõivaste keemiline puhastus.

Vaata rohkem

Müügijuht