Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51760

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on: ilutulestike ja pürotehnika aktiivne müük, klientidega suhtlemine, uute klientide värbamine, läbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine.
Töötingimused on: kontor, arvuti, telefonid, oma laud, auto kasutamise võimalus.
Tööaeg on normeerimata. Klientide leidmine ja pakkumiste tegemine, lepingute sõlmimine toimub kontoris.
Liikuv töö: Pakutud ilutulestik vastavalt lepingule, kokku panna, kohale viia, vajadusel ära lasta(koos välja õppinud pürotehnikuga)erinevates Eestimaa paigus.
Töö on väga põnev, rutiinivaba.

Ootused kandidaadile

- müügitöö kogemus
- energilisus ja optimistlikkus
- hea esitlus-, suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- korrektsus ja kohusetundlikkus
- pingetaluvus
- saavutusvajadus
- töö öösiti ja nädalavahetustel
- huvitatus ilutulestiku ja pürotehnika vallas
- B autojuhilubade olemasolu
- töökus
- tehniline taip

Ettevõte pakub

- müügitulemustest sõltuvat palka
- pingelist tööd
- noort sõbralikku kollektiivi
- vaheldusrikast tööd
- erinevatest meelelahutusüritustest osavõtt
- erialast koolitust
- auto kasutamise võimalust
- paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#51760

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
20. september 2005

ilutulestike korraldamine, lavapürotehnika, püroefektid, pürotehnika jae ja hulgimüük

Vaata rohkem

Müügijuht